Inwestycja Mieszkaniowa na miarę XXI wieku – Odnawiane źródła energii

.

Energia ze słońca = Niższe koszty eksploatacji dla Właścicieli

Ideą Spółki REAL ESTATE ZIELONE TARASY przy projektowaniu i realizacji inwestycji przy ul. Zagłębiowskiej / Watta w Sosnowcu jest nie tylko przekazanie klientowi komfortowego i ergonomicznego wewnątrz jak również wizualnie efektownego zewnętrznie mieszkania, lecz również nowoczesnego i ekologicznego rozwiązania technologiczne na miarę XXI wieku.

Możemy z dumą podkreślić, że jako pierwsi zdecydowaliśmy się na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i zainwestowaliśmy w mikro instalacje fotowoltaiczne oraz powietrzne i gruntowe pompy ciepła w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym.

Do takiej inwestycji, a przecież ta inwestycja powstaje dla Państwa skłoniły nas z jednej strony prognozowany wzrost cen energii elektrycznej i cieplej z drugiej strony wzrost świadomości przyszłych właścicieli lokali o to aby żyć w czystym środowisku bez smogu.

Fotowoltaika to potocznie określenie dziedziny energetyki odnawialnej słonecznej (zielone) polegającej na bezpośredniej zamianie energii promieniowania słonecznego w energie elektryczną.

Instalacje fotowoltaiczne to sposób na ekologiczne, bez emisyjne, ciche i efektywne wykorzystanie energii słonecznej na energię elektryczną .

Pompy ciepła to urządzenia z dziedziny energetyki odnawialnej słonecznej i energii cieplnej z wnętrza ziemi geotermalnej (zielone) polegającej na bezpośredniej zamianie energii promieniowania słonecznego oraz ciepła z gruntu w energię cieplną na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.
Instalacje te to również sposób na ekologiczne, bezemisyjne, ciche i efektywne wykorzystanie energii tak zwanej OZE (odnawialne źródła energii ) na energię cieplną .

Szanowni Państwo, ciąg dalszy nastąpi dn. 03.04.2020

Opublikowano: 27 marca 2020

Adres inwestycji

ul. Zagłębiowska 42A
Sosnowiec

Biuro sprzedaży

Real Estate Zielone Tarasy
Sp. z o.o.

Spółka realizując przedsięwzięcie deweloperskie „ZIELONE TARASY” w Sosnowcu wpisuje się w najnowsze trendy w budownictwie wielorodzinnym odpowiadając tym samym na potrzeby współczesnych konsumentów zwracając szczególna dbałość o środowisko naturalne, wyróżnia ją, innowacyjność w rozwiązaniach technologicznych, stosowanie funkcjonalnych aranżacji i pomysłów.