Zobacz mieszkania

  • Funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 25 m² do 74 m² idealne do gromadzenia wspólnych wspomnień,

  • Słoneczne ogródki, tarasy lub balkony dla osób ceniących relaks na świeżym powietrzu,

  • Nowoczesne rozwiązania i wykończenie zgodne z najwyższej jakości standardami,

  • Przestronny podziemny garaż i naziemny parking z 36 miejscami dla mieszkańców,

  • Cicha i spokojna okolica pełna zielonych terenów,

  • Ekonomiczny system ogrzewania, oszczędzający i niosący z sobą niższe koszty eksploatacji.

Zalety lokalizacji

Centra największych miast

10-20 min.

Bardzo dobra lokalizacja, by cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie móc szybko dotrzeć do centrum Sosnowca, Katowic, Jaworzna czy Mysłowic. Łatwy i szybki dojazd do pracy, wiele atrakcyjnych wydarzeń w zasięgu ręki i szeroki wybór możliwości spędzania wolnego czasu. Inwestycja jest zlokalizowana w taki sposób, by móc sąsiadować z dużymi miastami, jednocześnie unikając zgiełku, który w nich panuje.

Markety i galerie handlowe

1-9 min.

Duży wybór sklepów, w których szybko i wygodnie zrobimy codzienne zakupy oraz łatwy dojazd do galerii Designer Outlet Sosnowiec. To centrum handlowe oferujące szeroki wachlarz marek modowych, sportowych i life stylowych w atrakcyjnych cenach. Po zakupach można odpocząć na kawie, lodach lub obiedzie w jednej z kawiarni czy restauracji.

Parki i tereny zielone

4-12 min.

Doskonałe miejsca dla osób uwielbiających aktywny odpoczynek. Wystarczy kilka minut jazdy samochodem, by dotrzeć do jednego z licznych parków oferujących ścieżki dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy, place zabaw dla najmłodszych oraz małą gastronomię. W pobliżu m.in.: Park Sielecki, Park Dietla, Park Harcerski, Park Kresowy, Park Tysiąclecia czy Park Promenada. Każdy z nich to doskonały pomysł na spędzenie rodzinnego popołudnia na świeżym powietrzu.

Szkoły i przedszkola

3 min.

15 min.

Łatwy dostęp i duży wybór publicznych oraz prywatnych szkół i przedszkoli to doskonała wiadomość dla rodzin z dziećmi lub par, które dopiero planują powiększenie rodziny. Dzieci będą mogły rozwijać się razem ze swoimi rówieśnikami, a rodzice zaoszczędzą czas na dojazdach do placówek edukacyjnych. W pobliżu osiedla znajduje się także bogato wyposażona szkolna infrastruktura sportowa, by dzieci mogły dbać o dobrą kondycję fizyczną już od najmłodszych lat.

Komunikacja miejska

3 min.

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Często kursującą komunikacją miejską szybko i wygodnie dotrzemy do centrum Sosnowca, Czeladzi czy Mysłowic. To idealna alternatywna dla osób, które nie chcą korzystać z samochodu. Jednak kierowcy również mają powody do zadowolenia – z osiedla bardzo łatwo dostać się do głównych dróg, takich jak trasa S1 czy nr 79, którymi komfortowo można dojechać w setki miejsc.

Rekreacja

1 min.

Z osiedlem sąsiaduje rozległe zalesienie, które poprzecinane jest licznymi ścieżkami. Można wybrać się tam na relaksujący spacer, by wyciszyć się po całym dniu pracy lub spędzić radosny czas z rodziną. Tereny te przypadną do gustu także naszym czworonożnym przyjaciołom. To idealne miejsce dla biegaczy